Clara Bijoux
  • Промоции
  • Бижута с мойсанити
  • Пръстени
  • Обеци
  • Колиета
  • Гривни
  • Комплекти
  • Аксесоари
  • Други
    • Сребърни бижута с перли
    • Бижута с естествени камъни
    • Бижута с диаманти
    • Блог
Вход / Регистрирайте се
Търсене
0 Сравнете
Списък с желания
0 елементи 0.00 €
Clara Bijoux
0 елементи 0.00 €
Меню
Начало Бижута Сребърни бижута Обеци Сребърни обеци с розов сапфир и циркони – бутиков дизайн
-10%Нов
Луксозно опакован дамски сребърен пръстен – подаръчна кутийка ClaraBijoux
Кликнете за уголемяване
Луксозно опакован дамски сребърен пръстен – подаръчна кутийка ClaraBijoux

Сребърни обеци с розов сапфир и циркони – бутиков дизайн

✅ В наличност: Да
🚚 Безплатна доставка над 60 €
⏰ Поръчки до 14:00 се изпращат в същия ден
👁️ Преглед и тест преди плащане
💳 Плащане в брой или с карта
📜 Сертификат за качество
🎁 Подарък: Луксозна кутия с лед светлини
📞 Поръчай на: 0895 905 042

123.00 € Original price was: 123.00 €.111.00 €Текущата цена е: 111.00 €.

КОД: PE475

Бутикови сребърни обеци с розов сапфир и циркони, завършени с нежна розова позлатка. Флоралната композиция от розови камъни и сияйни бели циркони придава на модела романтично и изискано излъчване.

Сравнете
Добавяне към списък с желания
Код: PE475 Категории: Бижута, Обеци, Сребърни бижута Етикети: Clara Bijoux, бутикови обеци, висящи обеци, обеци на щифт, обеци с бели циркони, обеци с розов сапфир, подарък за жена, сребърни обеци, сребърни обеци с розова позлатка, флорални обеци
  • Описание
  • Допълнителна информация
  • Отзиви (0)
  • Доставка
Описание

Сребърните обеци с розов сапфир и циркони впечатляват с пищна флорална композиция и деликатно съчетание на розови нюанси. Изящната розова позлатка хармонично допълва цвета на камъните и придава на бижуто топло, женствено сияние.

Основен акцент в дизайна са лабораторно създадените розови сапфири с елегантна форма и наситен цвят. Камъните са подредени като нежни цветни листенца, които оформят красива декоративна композиция. Обграждащите ги бели циркони отразяват светлината и подчертават всеки детайл на обеците.

Благодарение на висящия си силует моделът се движи деликатно при носене и привлича погледа със своя блясък. Теглото от 4,9 грама позволява комфортно поставяне, а практичното закопчаване на щифт осигурява стабилност.

Романтичен акцент за специални поводи

Тези сребърни обеци са подходящ избор за сватба, официална вечеря, романтична среща или друг специален повод. Розовите нюанси се съчетават красиво с облекло в бяло, екрю, пудрено розово, бордо или шампанско.

Моделът може да бъде носен и като отличителен акцент към по-изчистена ежедневна визия. Обеците са прекрасно предложение за жена, която харесва цветни, забележителни и прецизно изработени бижута.

Характеристики

  • Материал: сребро с розова позлатка
  • Камъни: лабораторно създаден розов сапфир и бели циркони
  • Закопчаване: щифт
  • Тегло: 4.9 гр
  • Дизайн: висящ, флорален
  • Стил: бутиков, романтичен и елегантен

Сребърните обеци с розов сапфир и циркони са прекрасен подарък за рожден ден, годишнина, Свети Валентин или друг значим празник. Нежната цветова палитра и богатият блясък превръщат модела в запомнящо се допълнение към всяка колекция от бижута.

Разгледайте и останалите сребърни обеци от Clara Bijoux и открийте още модели, създадени да подчертаят индивидуалния Ви стил.

Всяко бижу пристига в стилна подаръчна опаковка и е придружено от сертификат на Clara Bijoux.

Допълнителна информация
Тегло 0.5 кг
Отзиви (0)

Отзиви

Все още няма отзиви.

Бъдете първият написал отзив за “Сребърни обеци с розов сапфир и циркони – бутиков дизайн” Отказ

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Доставка

Свързани продукти

-10%
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърни обеци сапфир и шпинел Clara Bijoux

88.00 € Original price was: 88.00 €.79.20 €Текущата цена е: 79.20 €.
Добавяне в количката
-10%
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърни обеци бял камък Clara Bijoux | Класическа изтънченост

56.00 € Original price was: 56.00 €.50.40 €Текущата цена е: 50.40 €.
Добавяне в количката
-10%Нов
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърна висулка със син сапфир | Clara Bijoux

88.00 € Original price was: 88.00 €.79.00 €Текущата цена е: 79.00 €.
Добавяне в количката
-10%Нов
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Бутикова сребърна висулка „Сапфирено сърце“ с жълта позлата

70.00 € Original price was: 70.00 €.63.00 €Текущата цена е: 63.00 €.
Добавяне в количката
-10%Нов
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърна висулка с аметист | Clara Bijoux

106.00 € Original price was: 106.00 €.95.00 €Текущата цена е: 95.00 €.
Добавяне в количката
-10%
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Обеци мойсанит ореол Clara Bijoux | 2ct сияние

108.00 € Original price was: 108.00 €.97.00 €Текущата цена е: 97.00 €.
Добавяне в количката
-10%Нов
Луксозно опакован дамски сребърен пръстен – подаръчна кутийка ClaraBijoux
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърна висулка цвете с розов сапфир | Clara Bijoux

76.00 € Original price was: 76.00 €.68.50 €Текущата цена е: 68.50 €.
Добавяне в количката
-10%Нов
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Сребърен пръстен с розов сапфир и рубин | Clara Bijoux

76.00 € Original price was: 76.00 €.68.50 €Текущата цена е: 68.50 €.
Добавяне в количката
-10%
Добавяне в количката
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Артистична симфония от цветове Clara Bijoux

113.00 € Original price was: 113.00 €.101.70 €Текущата цена е: 101.70 €.
-10%Продадено
Още
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Артистични обеци с цветен релеф Clara Bijoux

Оценено с 5.00 от 5
122.00 € Original price was: 122.00 €.109.80 €Текущата цена е: 109.80 €.
-10%
Артистични сребърни обеци Clara Bijoux с перли, сапфири и рубини
Добавяне в количката
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Артистични сребърни обеци с перли, сапфири и рубини

155.00 € Original price was: 155.00 €.139.50 €Текущата цена е: 139.50 €.
-25%
Добавяне в количката
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Асиметричен сребърен пръстен с аметисти 3.10 ct

72.00 € Original price was: 72.00 €.54.00 €Текущата цена е: 54.00 €.
-10%
Дамски сребърен пръстен с мойсанит 2ct – стилен подарък
Дама със сребърен пръстен с мойсанит 2ct Clara Bijoux
Добавяне в количката
Сравнете
Добавяне към списък с желания

Бляскав сребърен пръстен с мойсанит 2ct

169.00 € Original price was: 169.00 €.152.10 €Текущата цена е: 152.10 €.

Информация
  • Общи условия
  • Политика на поверителност
  • Доставка
  • Връщане и замяна
  • Гаранционни условия
Clara Bijoux
  • За нас
  • clara.bijoux.ltd@gmail.com
  • 0895 905 042

© clarabijoux.bg - всички права запазени.

Цените в уебсайта са крайни, с включен ДДС.

payments
  • Промоции
  • Бижута с мойсанити
  • Пръстени
  • Обеци
  • Колиета
  • Гривни
  • Комплекти
  • Аксесоари
  • Други
    • Сребърни бижута с перли
    • Бижута с естествени камъни
    • Бижута с диаманти
    • Блог
  • Списък с желания
  • Сравнете
  • Вход / Регистрирайте се
Количка
Изход
Впиши се
Изход

Забравена парола?

Още нямате акаунт?

Създай профил
Започнете да пишете, за да видите продуктите, които търсите.
Управление на съгласието

За да осигурим най-добрите преживявания, ние използваме технологии като „бисквитки“, за да съхраняваме и/или осъществяваме достъп до информация за устройството. Съгласието с тези технологии ще ни позволи да обработваме данни, като например поведение при сърфиране или уникални идентификатори на този сайт. Несъгласието или оттеглянето на съгласие може да повлияе неблагоприятно на определени функции.

Функционални Винаги активен
Техническото съхранение или достъп е строго необходимо за законната цел да се даде възможност за използване на конкретна услуга, изрично поискана от абоната или потребителя, или единствено с цел осъществяване на пренос на съобщение по електронна комуникационна мрежа.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Статистики
Техническото съхранение или достъп, който се използва изключително за статистически цели. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Маркетинг
Техническото съхранение или достъп са необходими за създаване на потребителски профили за изпращане на реклама или за проследяване на потребителя в уебсайт или в няколко уебсайта за подобни маркетингови цели.
  • Управление на опциите
  • Manage services
  • Manage {vendor_count} vendors
  • Прочетете повече за тези цели
Предпочитания
  • {title}
  • {title}
  • {title}